CSX-750FBC24000000T
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CSX-750FBC24000000T
Mfr.Part # : CSX-750FBC24000000T
Manufacturer : Citizen Finedevice Co., LTD.
Description : XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Stock : 35000
Product Category : Oscillators
Base Resonator : Crystal
Current - Supply (Max) : 15mA
Frequency : 24 MHz
Frequency Stability : ±100ppm
Function : Enable/Disable
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -20°C ~ 70°C
Output : CMOS
Package / Case : 4-SMD, No Lead
Product Status : Active
Type : XO (Standard)
Voltage - Supply : 3.3V